2024

Finále skupin a sóloformací Hradec Králové
3. místo juniorky baton podio Optické klamy > postup na MWF
5. místo kadetky baton podio Sportovní den > postup na MWF
5. místo seniorky baton defilé > postup na MWF
5. místo kadetky baton mini Dance
5. místo juniorky baton mini Vivaldi
7. místo seniorky baton mini Cesta ke hvězdám
8. místo juniorky baton duo Lili + Bea
8. místo seniorky baton mini Warriors
9. místo juniorky baton duo Judit +Elis
10. místo juniorky baton solo Viktorie Gábová
10. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková

Kvalifikace skupin, semifinále sóloformací Ostrava
2. místo juniorky baton podio Optické klamy > postup do finále
3. místo kadetky baton podio Sportovní den > postup do finále
3. místo seniorky baton defilé > postup do finále
3. místo seniorky baton mini Cesta ke hvězdám > postup do finále
4. místo kadetky baton mini Dance > postup do finále
4. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková > postup do finále
4. místo juniorky baton mini Vivaldi > postup do finále
5. místo juniorky baton duo Lili + Bea > postup do finále
5. místo seniorky baton mini Warriors > postup do finále
7. místo juniorky baton solo Viktorie Gábová > postup do finále
7. místo juniorky baton duo Judit + Elis > postup do finále
10. místo seniorky baton solo Pavlína Vránová
11. místo seniorky baton trio Kika + Nela + Paťa

Kvalifikace sóloformací Vyškov
3. místo juniorky baton mini Vivaldi > postup do semifinále
4. místo kadetky baton mini Dance > postup do semifinále
4. místo seniorky baton mini Cesta ke hvězdám > postup do semifinále
5. místo seniorky baton mini Warriors > postup do semifinále
5. místo juniorky baton solo Viktorie Gábová > postup do semifinále
6. místo seniorky baton solo Pavlína Vránová > postup do semifinále
7. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková > postup do semifinále
7. místo juniorky baton duo Lili + Bea > postup do semifinále
8. místo seniorky baton trio Kika + Nela + Paťa > postup do semifinále
10. místo juniorky baton duo Judit + Elis > postup do semifinále
14. místo seniorky baton solo Kamila Křepelková
15. místo juniorky baton solo Judita Pazderová

Daisy Cup
3. místo seniorky baton defilé
4. místo juniorky baton podio Optické klamy
4. místo juniorky baton mini Vivaldi
4. místo seniorky baton mini Cesta ke hvězdám
5. místo seniorky baton solo Kamila Křepelková
6. místo seniorky baton mini Warriors

O Podhostýnský pohár
1. místo kadetky baton mini Dance
2. místo juniorky 2baton solo Lenka Lošáková
3. místo juniorky baton duo Viki + Nina
4. místo kadetky baton podio Sportovní den
5. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
5. místo juniorky baton solo Viktorie Gábová

O Bohumínské srdce
1. místo juniorky 2baton solo Lenka Lošáková
2. místo kadetky baton podio Sportovní den
2. místo juniorky baton podio Optické klamy
2. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
4. místo juniorky baton mini Vivaldi
5. místo kadetky baton mini Dance
5. místo seniorky baton solo Pavlína Vránová
6. místo seniorky baton mini Cesta ke hvězdám
6. místo little kadetky baton podio Víla Zvonilka
7. místo  juniorky baton duo Lili + Bea
8. místo juniorky baton duo Judit + Elis
10. místo juniorky baton duo Viki + Nina
10. místo seniorky baton mini Warriors
11. místo juniorky baton solo Viktorie Gábová
11. místo seniorky baton solo Kamila Křepelková
12. místo juniorky baton solo Judita Pazderová
13. místo seniorky baton trio Kika +Nela + Paťa

MiKaDo Open
2. místo juniorky baton podio Optické klamy
3. místo kadetky baton podio Sportovní den
3. místo seniorky 2baton solo
Lenka Lošáková
4. místo seniorky baton solo Pavlína Vránová
5. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
5. místo juniorky baton duo  Lili + Bea
5. místo juniorky baton mini Vivaldi
6. místo juniorky baton duo Judit + Elis
6. místo seniorky baton trio Kika + Nela + Paťa
6. místo seniorky baton mini Warriors
7. místo juniorky baton duo Viki + Nina
8. místo juniorky baton solo Viktorie Gábová
11. místo juniorky baton solo Judita Pazderová

Pohár Moravské Ostravy
3. místo seniorky baton mini Cesta ke hvězdám
6. místo seniorky baton solo Kamila Křepelková

Porubský pohár
2. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
4. místo juniorky 2baton solo Lenka Lošáková 

 

2023   Mistryně světa i ČR juniorky defilé


Mistrovský pohár Ostrava 
1. místo kadetky baton podio Celebration
5. místo seniorky baton mini Fénix 

Mistrovství světa Ostrava
1. místo juniorky baton defilé Armáda
3. místo juniorky baton podio Hadí prokletí
3. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
4. místo kadetky baton solo Viktorie Gábová
6. místo seniorky baton mini Gangsta
7. místo juniorky baton mini Stanga

Mistrovství České republiky Karviná (skupiny)
1. místo juniorky baton podio Hadí prokletí
1. místo juniorky baton defile Armáda
7. místo kadetky baton podio Celebration

Mistrovství České republiky Radotín (soloformace)
1. místo kadetky baton solo Viktorie Gábová
2. místo juniorky baton mini Stanga
5. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
6. místo kadetky baton duo Nina + Natka
8. místo  seniorky baton mini Gangsta
10. místo seniorky baton mini Fénix

Kvalifikace skupin a semifinále soloformací Kroměříž
1. místo kadetky baton podio Celebration
1. místo juniorky baton podio Hadí prokletí
1. místo juniorky baton defile Armáda
2. místo seniorky baton mini Gangsta
2. místo seniorky baton solo Kamila Křepelková
3. místo seniorky baton mini Fénix
3. místo seniorky baton solo Pavlína Vránová
6. místo seniorky baton solo Veronika Němcová
7. místo seniorky baton solo Lucie Beranová

Kvalifikace soloformací Bělotín
1. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
1. místo juniorky baton mini Stanga
1. místo seniorky baton mini Gangsta
2. místo kadetky baton duo Nina + Natka
2. místo kadetky baton solo Viktorie Gábová
4. místo seniorky baton solo Kamila Křepelková
6. místo seniorky baton solo Pavlína Vránová
10. místo seniorky baton solo Veronika Němcová
10. místo seniorky baton mini Fénix
15. místo seniorky baton solo Lucie Beranová


2022     Mistryně světa juniorky mini

Mistrovství světa Praha
1. místo juniorky baton mini Čínská orchidej
3. místo seniorky baton defile The last of the mohicans
4. místo kadetky baton podio Bongo cha cha
6. místo seniorky baton mini Puerto Rico
8. místo seniorky baton podio Cirque du soleil
11. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková

Mistrovství České republiky Chotěboř
1. místo seniorky baton defile The last of the mohicans
3. místo juniorky baton mini Čínská orchidej
4. místo kadetky baton podio Bongo cha cha
5. místo seniorky baton podio Cirque du soleil
5. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
6. místo seniorky baton mini Puerto Rico
16. místo juniorky baton duo Paťa + Terka
18. místo seniorky baton solo Veronika Pospíšilová
18. místo juniorky baton trio Judit + Anet + Elis
23. místo seniorky baton duo Verča + Lea

Kvalifikace Znojmo
1. místo kadetky baton podio Bongo cha cha
1. místo seniorky baton podio Cirque du soleil
1. místo seniorky baton defile The last of the mohicans
1. místo seniorky baton solo Veronika Pospíšilová
1. místo juniorky baton mini Čínská orchidej
1. místo seniorky baton mini Puerto Rico
2. místo seniorky baton solo Pavlína Vránová
2. místo seniorky baton duo Verča + Lea
3. místo juniorky baton duo Paťa + Terka
5. místo juniorky baton trio Judit + Anet + Elis
6. místo juniorky baton solo Lenka Lošáková
6. místo juniorky baton duo Bára + Leňa
6. místo seniorky baton duo Kamča + Žanda
7. místo seniorky baton solo Lucie Beranová
8. místo seniorky baton solo Veronika Němcová


2020-2021

Covidová sezóna

Kadetky baton podio Lví král
Juniorky baton podio Johanka z Arku
Juniorky mix mini  Wassup
Juniorky baton mini Černošky
Seniorky baton mini Bela Ciao

2019

Mistrovství světa Praha

1. místo juniorky baton defilé Everlasting love
3. místo seniorky baton duo - Anička + Verča
4. místo juniorky baton podio Cínový vojáček
4. místo juniorky baton mini Flamenco
4. místo kadetky mix mini
5. místo kadetky baton podio Jen počkej zajíci
5. místo juniorky baton trio - Adél, Táňa, Kamča
5. místo juniorky baton mini Cigánky
9. místo seniorky baton mini Cats
10. místo juniorky pom duo- Pája + Terka
12. místo juniorky baton solo Verča Němcová

Mistrovství Evropy Crikvenica, Chorvatsko

1. místo juniorky baton podio Cínový Vojáček
1. místo juniorky baton defilé Everlasting love
1. místo juniorky baton trio - Kamča + Táňa + Áďa
2. místo seniorky baton duo - Anička + Verča
3. místo juniorky baton mini - Cigánky
4. místo juniorky baton mini - Flamenco
4. místo juniorky baton solo - Veronika Němcová
6. místo seniorky baton mini- Cats
7. místo juniorky baton duo- Lea + Věru
9. místo juniorky pom duo- Terka + Pája
11. místo juniorky 2baton solo - Lea Šlajsová
16. místo juniorky baton solo - Žaneta Hluší
21. místo juniorky baton solo- Kamila Křepelková

Mistrovství České republiky Náchod

4. místo kadetky mix mini
9. místo juniorky pom duo-  Pája + Terka

Mistrovství České republiky Ostrava 

1 . místo juniorky baton defilé Everlasting Love
1. místo juniorky baton podio Cínový Vojáček
3. místo kadetky baton podio Jen počkej zajíci
3. místo seniorky baton mini Cats
4. místo juniorky baton mini Flamenco
5. místo juniorky baton trio - Adél + Táňa + Kamča
7. místo juniorky  baton mini Cigánky
8. místo juniorky baton duo Verča + Leuš
8. místo seniorky baton duo - Verča + Anička
9. místo juniorky baton solo - Veronika Němcová
12. místo juniorky 2baton solo - Lea Šlajsová
13. místo juniorky baton solo - Kamila Křepelková
15. místo seniorky baton solo -  Natálie Macháčková
15. místo juniorky baton solo -  Taťána Hluší
19. místo seniorky baton duo - Marťa + Mařťa
27. místo seniorky baton solo - Anna Režná

Kvalifikace Ivančice u Brna

1. místo kadetky baton podio Jen počkej zajíci
1. místo kadetky mix mini 
1. místo juniorky baton podio Cínový vojáček
1. místo juniorky baton defile Everlasting Love
1. místo juniorky baton mini Flamenco
1. místo seniorky baton mini Cats
2. místo juniorky baton duo - Verča + Lea
2. místo seniorky baton solo - Natálie Macháčková
2. místo seniorky baton duo - Marťa + Marťa
3. místo juniorky pom duo - Terka + Pája
4. místo juniorky baton solo - Taťána Hluší
5. místo juniorky baton solo - Kamila Křepelková
7. místo juniorky baton solo - Dana Pěnkavová
7. místo seniorky baton solo - Nikola Jančí

2018

Mistrovství světa
1. místo kadetky baton defile
2. místo seniorky baton podio Bondgirls
3. místo kadetky baton trio - Táňa + Aďa + Terka
3. místo kadetky mix mini
3. místo juniorky baton defile Irsko
4. místo kadetky baton podio Space Jam
4. místo juniorky mix duo - 

10. místo seniorky baton solo -
10. místo seniorky pom duo - 

Mistrovství České republiky Karviná

1. místo juniorky baton defile Irsko
2. místo kadetky baton defile
2. místo seniorky baton podio Bondgirls
5. místo kadetky baton podio Space Jam

Kvalifikace Ivančice

1. místo kadetky baton defile
1. místo kadetky baton podio Space Jam
1. místo kadetky baton solo - Taťána Hluší
1. místo kadetky baton trio - Táňa + Aďa + Terka
1. místo kadetky mix mini
4. místo kadetky pom solo - Tereza Blažková
1. místo juniorky baton defile Irsko
1. místo juniorky baton solo - Kamila Křepelková
1. místo juniorky baton mini
1. místo juniorky mix mini
2. místo juniorky baton solo - Lucie Beranová
2. místo juniorky baton duo - Lea + Verča
3. místo juniorky pom solo - Natálie Zatloukalová
4. místo juniorky pom solo - Saša Nezhybová
6. místo juniorky baton solo - Žaneta Hluší
1. místo seniorky baton podio Bondgirls
1. místo seniorky baton mini
3. místo seniorky baton mini
4. místo seniorky pom duo - Verča + Natka
5. místo seniorky baton solo - Natálie Macháčková
6. místo seniorky baton solo - Anna Režná

2017

Mistrovství světa Praha

1. místo juniorky baton defilé
2. místo juniorky baton mini
3. místo kadetky baton defilé
3. místo kadetky 2baton solo - Leona Šlajsová
4. místo kadetky baton podio Lunapark
4. místo seniorky baton podio Amazonia
5. místo kadetky mix min
6. místo kadetky baton solo - Kamila Křepelková
6. místo kadetky baton mini
7. místo seniorky baton defile
8. místo juniorky baton solo - Michaela Bučková
8. místo juniorky baton podio Best of musicals
13. místo seniorky baton duo - Terka + Terka

Mistrovství České republiky Karviná

2. místo seniorky baton podio Amazonia
2. místo juniorky baton mini
3. místo kadetky baton defilé
3. místo juniorky baton defilé
3. místo seniorky baton podio
4. místo kadetky baton mini
4. místo juniorky baton solo - Michaela Bučková
5. místo kadetky baton solo - Kamila Křepelková
6. místo kadetky baton podio Lunapark
6. místo juniorky baton podio Best of musicals
10. místo kadetky baton solo - Taťána Hluší

Mistrovství České republiky Náchod

3. místo kadetky mix mini
8. místo kadetky pom duo - Terka + Natka
10. místo seniorky pom duo - Verča + Maruš

Mistrovství České republiky Opava ´´B´´

1. místo kadetky baton mini Bailar (postup do A)
4. místo kadetky baton solo - Kamila Křepelková (postup do A)
7. místo kadetky baton solo - Taťána Hluší (postup do A)
9. místo juniorky baton duo - Marťa + Marťa

Kvalifikace Zruč nad Sázavou 

1. místo kadetky pom duo - Natka + Terka
1. místo kadetky baton mini Bailar (B)
1. místo kadetky baton solo - Taťána Hluší
4. místo kadetky baton solo - Kamila Křepelková
1.místo juniorky baton defilé
3. místo juniorky baton duo - Marťa + Marťa
1. místo seniorky baton podio Amazonia
1. místo seniorky baton duo - Terka + Terka
2. místo kadetky baton defilé
2. místo juniorky baton mini
2. místo kadetky 2baton solo - Leona Šlajsová
2. místo kadetky mix mini
3. místo kadetky baton podio Lunapark
3. místo juniorky baton podio Best of musicals
3. místo juniorky baton solo - Michaela Bučková
4. místo seniorky baton defilé
4. místo seniorky baton solo - Anna Režná
6. místo seniorky baton solo - Gabriela Švárová

2016

Mistrovství světa Praha

1. místo kadetky mix mini
1. místo juniorky baton mini
2. místo seniorky baton mini
3. místo juniorky baton podio Jezerní královna
3. místo juniorky baton defilé
5. místo seniorky baton podio Čínský porcelán
6. místo seniorky baton defilé Jungle book
9. místo seniorky baton duo - Terka + Terka

Mistrovství Evropy Crikvenice - Chorvatsko

1. místo juniorky baton defilé
2. místo juniorky baton podio Jezerní královna
2. místo seniorky baton mini
2. místo seniorky baton podio Čínský porcelán
5. místo juniorky baton mini

Mistrovství České republiky Karviná

1. místo juniorky baton mini
3. místo juniorky baton defilé
3. místo seniorky baton defilé Jungle book
3. místo seniorky baton podio Čínský porcelán
4. místo littlekadetky baton podio
7. místo seniorky baton duo - Terka + Terka
7. místo kadetky baton mini
9. místo kadetky baton podio

Mistrovství České republiky Náchod

2. místo littlekadetky mix podio

Mistrovství České republiky Kladno ´´B´´

2. místo littlekadetky baton podio postup do A)
2. místo littlekadetky baton mini (postup do A)

Kvalifikace Opava

1. místo littlekadetky baton podio
1. místo seniorky baton defilé Jungle book
1. místo seniorky baton podio Čínský porcelán
1. místo juniorky baton mini
1. místo seniorky baton mini
1. místo seniorky baton duo - Terka + Terka
2. místo juniorky baton defilé
2. místo juniorky baton podio
7. místo kadetky baton duo - Kika + Aďa

Kvalifikace Moravská Nová Ves

1. místo littlekadetky baton podio
1. místo littlekadetky mix podio
1. místo littlekadetky baton mini
2. místo kadetky 2baton solo - Leona Šlajsová



2015

Mistrovství světa Praha

2. místo seniorky baton defilé
2. místo seniorky baton mini
3. místo seniorky baton podio Vive le swing
3. místo seniorky baton duo - Terka + Terka
5. místo juniorky baton defilé
5. místo juniorky baton podio
6. místo juniorky baton mini

Mistrovství Evropy - Polsko

1. místo seniorky baton duo - Terka + Terka
1. místo juniorky baton mini
3. místo seniorky baton defilé
3. místo seniorky baton podio Vive le swing
4. místo seniorky baton mini
5. místo juniorky baton podio
5. místo juniorky baton defilé

Mistrovství České republiky Karviná

3. místo seniorky baton podio Vive le swing
4. místo seniorky baton defilé
4. místo juniorky baton podio
5. místo juniorky baton podio
5. místo kadetky baton mini
5. místo seniorky baton mini
6. místo juniorky baton mini
6. místo seniorky baton duo - Terka + Terka
11. místo kadetky baton podio
11. místo kadetky baton defilé
20. místo seniorky baton solo - Gabriela Švárová
24. místo seniorky baton solo - Andrea Dosoudilová
29. místo seniorky baton solo - Karolína Paníková

Semifinále Hranice

3. místo kadetky baton defilé
3. místo kadetky baton podio

Semifinále Bělotín

1. místo juniorky baton podio
1. místo juniorky baton defilé
1. místo seniorky baton defilé
1. místo juniorky baton mini
1. místo seniorky baton duo - Terka + Terka
2. místo seniorky baton podio
2. místo kadetky baton mini
2. místo seniorky baton mini
2. místo seniorky baton solo - Karolína Paníková
5. místo seniorky baton solo - Gabriela Švárová
10. místo seniorky baton solo - Andrea Dosoudilová

Kvalifikace Moravská Nová Ves

1. místo kadetky baton podio
1. místo juniorky baton podio
1. místo seniorky baton podio
1. místo littlekadetky baton mini
1. místo juniorky baton mini
1. místo seniorky baton mini
1. místo seniorky baton duo - Terka + Terka
2. místo seniorky baton solo - Gabriela Švárová
3. místo seniorky baton solo - Karolína Paníková
5. místo seniorky baton solo - Andrea Dosoudilová

2014

Mistrovství světa Praha

2. místo kadetky mix podio
4. místo juniorky mix podio
5. místo seniorky baton defilé
7. místo seniorky baton podio Baroko

Mistrovství České republiky Karviná

2. místo littlekadetky baton podio
6. místo seniorky baton podio Baroko

Mistrovství České republiky Náchod

3. místo juniorky mix podio
5. místo kadetky mix podio

Semifinále Valtice

3. místo littlekadetky baton podio

Semifinále Opava

3. místo seniorky baton podio Baroko

Kvalifikace Moravská Nová Ves

1. místo littlekadetky baton podio
1. místo kadetky mix podio
1. místo juniorky mix podio
2.místo seniorky baton podio Baroko

2013

Mistrovství České republiky Karviná

7. místo juniorky baton defilé7. místo seniorky baton podio7. místo seniorky baton defilé8. místo juniorky baton podio14. místo kadetky baton podio16. místo kadetky baton defilé

Semifinále Bělotín

1. místo juniorky baton podio
2. místo juniorky baton defilé
2. místo seniorky baton defilé
2. místo juniorky baton duo - Terka + Terka
2. místo seniorky baton mini
3. místo juniorky baton mini
3. místo seniorky baton podio
3. místo kadetky baton podio
4. místo kadetky baton mini
5. místo kadetky baton defilé
5. místo seniorky baton duo - Moňa + Kača
6. místo juniorky baton duo - Lada + Simča
7. místo kadetky baton duo - 

Kvalifikace Zábřeh

3. místo seniorky show podio
3. místo seniorky mix mini

Kvalifikace Višňová

1. místo seniorky baton podio
1. místo juniorky baton mini
2. místo juniorky baton duo - Terka + Terka
2. místo seniorky pom solo - Tereza Derichová
2. místo seniorky baton mini
3. místo juniorky baton podio
3. místo kadetky baton mini
3. místo juniorky baton duo - Lada + Simča
4. místo kadetky baton duo - Míša + Terka
4. místo juniorky baton solo - Nikola Hromadová
5. místo kadetky baton podio
5. místo seniorky baton solo - Gabriela Švárová
5. místo seniorky baton duo - Moňa + Kača
6. místo juniorky baton solo - Linda Kališová
7. místo seniorky baton solo - Alena Koplíková

2012

Mistrovství Evropy Polsko OPOLE

4. místo seniorky baton podio Francie
4. místo seniorky mix mini
7. místo kadetky mix mini

Mistrovství České republiky Přeštiče

3. místo seniorky baton podio Francie
8. místo juniorky baton podio Louka
9. místo kadetky baton podio Škola volá

Mistrovství České republiky Hustopeče

4. místo seniorky mix mini
5. místo kadetky mix mini

Mistrovství České republiky Blatná

6. místo kadetky baton mini
9. místo seniorky pom mini
20. místo seniorky baton solo - Zuzana Horvátová

Semifinále Valtice

2. místo kadetky baton mini
2. místo seniorky baton podio Francie
3. místo kadetky baton mini
3. místo juniorky baton podio Louka
4. místo kadetky baton podio Škola volá

Semifinále Hronov

2. místo seniorky baton solo - Zuzana Horvátová

Kvalifikace Bělotín

1. místo juniorky baton podio Louka
1. místo seniorky baton podio Francie
1. místo kadetky baton mini
1. místo kadetky mix mini
2. místo kadetky baton solo - Linda Kališová
2. místo juniorky baton duo - Terka + Terka
2. místo seniorky baton solo -Zuzana Horvátová
2. místo seniorky baton mini
2. místo seniorky pom mini
2. místo seniorky mix mini
3. místo kadetky baton podio Škola volá
3. místo juniorky baton mini
4. místo seniorky pom solo - Monika Bartíková
4. místo seniorky baton duo - Mája + Moňa
5. místo seniorky baton solo - Gabriela Švárová
5. místo juniorky mix mini
6. místo juniorky baton solo - Nikola Hromadová
7. místo seniorky baton solo - Veronika Režná




2011

Mistrovství Evropy  - Chorvatsko

7. místo seniorky baton podio Gladiátor

Mistrovství Česká republiky Jaroměř

4. místo seniorky baton podio Gladiátor

Semifinále Vyškov

3. místo seniorky baton podio Gladiátor
5. místo juniorky baton podio Růžový panter
5. místo kadetky baton podio Cikánky

Kvalifikace Bělotín

2. místo kadetky baton podio Cikánky
2. místo juniorky baton podio Růžový panter
2. místo seniorky baton podio Gladiátor

Kvalifikace Zábřeh

1. místo seniorky baton duo - Terka + Krista
1. místo seniorky baton mini
2. místo juniorky baton solo -Gabriela Švárová
2. místo seniorky pom solo - 
3. místo kadetky baton mini
3. místo seniorky pom duo - Domča + Marťa
4. místo juniorky baton solo - Tereze Derichová
4. místo seniorky baton solo - Veronika Režná
5. místo kadetky baton duo - Linda + Nicol


2010

Mistrovství Evropy Vyškov

3. místo seniorky baton mini

Mistrovství České republiky Jaroměř

4. místo seniorky baton podio Harry Potter
7. místo kadetky baton podio

Mistrovství České republiky Jeseník

3. místo seniorky baton duo - Terka + Krista
3. místo seniorky baton mini

Semifinále Valtice

2. místo seniorky baton podio Harry Potter
3. místo kadetky baton podio Semafor

Kvalifikace Bělotín

1. místo kadetky baton podio Semafor
2. místo seniorky baton podio Harry Potter 
1. místo seniorky baton duo - Terka + Krista
2. místo seniorky baton mini
4. místo seniorky baton solo - Veronika Režná
6. místo seniorky baton duo - Verča + Moňa
8. místo seniorky baton solo - Kateřina Zbíralová
9. místo seniorky baton solo - Monika Bartíková